Svetainės naujienos

Skaitmeninės mokymo priemonės pradinukams

 
 
Picture of Administratorius Renata Kondratavičienė
Skaitmeninės mokymo priemonės pradinukams
by Administratorius Renata Kondratavičienė - Wednesday, 25 November 2015, 12:25 PM
 

Pasaulio pažinimo pamokose, įtvirtinant ir praplečiant žinias apie Lietuvos valstybę, jos valdymą, labai naudinga yra Seimo svetainė, kurioje yra vaikams skirtas tinklalapis ( http://www3.lrs.lt/lrs_vaikams). Pateikta informacija atitinka III-IV klasės pradinuko įgūdžius.


Apie paukščius, inkilų gamybą galima sužino ti Lietuvos Ornitologų Draugijos tinklalapyje http://www.birdlife.lt . Šioje svetainėje inkilų gamyba ir jų priežiūra pateikta suprantamai. Mokiniai su žino kokie paukščiai peri senuose parkuose, o kokiems reikia inkilų.


Barbora Radvilaitė. Kalbos turtai.

Žaisdami šį žaidimą papildysite savo žodyno – sinonimų, frazeologijos, vaizdingų posakių atsargas, sužinosite visokių įdomybių apie lietuvių kalbos žodžius ir labiau pasitikėsite savo kalbiniais gebėjimais http://barbora.lki.lt .


Lietuvos piliakalniai. http://www.piliakalniai.ltMetelių regioninis parkas. http://www.meteliuparkas.lt/?con=photogallery_list&mid=9&cid=101


Žaidimas „Lietutis“. Pamiklink pirštukus - greitai klaviatūra surink ,,bėgantį" žodį. http://www.lietutis.lt/zaidimas-lietutis.php


Geografija. http://g.nepo.lt


Vaikiška dainelė apie dantukų valymą.


Maži vaikai ir jų naudojimasis internetu . http://www.draugiskasinternetas.lt/repository/dokumentai/ataskaitos/2014/zero_to_eight_19aug.pdf .


Žaidimai apie paukščius . Atspėk kuom mes mintame! http://www.springalive.net/lt-lt/springalive/Games1


Žaidimas „Skaičiuok“ 1-2 kl. mokiniams, kuriame reikia suskaičiuoti parodytus daiktus ir priskirti reikiamą skaičių. http://spalvinukai.lt/Spalvink-702.html


Edukaciniai konkursai mokiniams. http://www.olympis.lt/


Lietuvių kalbos abėcėlė. http://abecele.com/Skaitmeninių mokymo priemonių aprašų saugykla http://lom.emokykla.lt/public.Iliustruota knygelė mažiesiems „Bitutė internete. Kas nori Bitutę apgauti“.

http://www.draugiskasinternetas.lt/repository/dokumentai/istekliai/2014/Bitute.pdf

Knygelė yra skirta darželinukams ir pirmos klasės mokiniams. Vaikai augdami kaskart susiduria su naujais išbandymais tiek realiame, tiek ir internetiniame pasaulyje, todėl suaugusiųjų pareiga – išmokyti mažuosius, jog internete visais pasitikėti besąlygiškai negalima. Sudominti vaikus šia ugdymo priemone nebus sunku, nes knygelėje pasakojama trumpa istorija apie mažos Bitutės ir jos draugų patirtį internete. Pasakojimas iliustruotas vaizdžiais paveikslėliais, kurie tikrai patrauks mažųjų dėmesį.


Matematikos pamokose mokiniai labai noriai atlieka mintino skaičiavimo užduotis atsivertę puslapį http://lt.lefo.net/ , kuriame yra treniruoklis „Matmintinis”.


Puslapis http://www.aplusmath.com skirtas mokant aritmetinių veiksmų, individualizuojant bei diferencijuojant užduotis specialiųjų poreikių mokiniams.Muziejai. http://www.muziejuedukacija.lt/lt/edukaciniai_zaidimai/visi